Acun Ilıcalı, Survivor All Star'da büyük bir sürprize imza attı. Geçtiğimiz gün 'Dünyanın en büyük futbolcuları arasında gösterilen bir oyuncunun' Survivor'a katılacağını söyleyen Ilıcalı, futbolcunun ismini açıkladı.

Survivor All Star'da geçtiğimiz gün ilk ipucunu veren Acun Ilıcalı, gelecek kişinin dünyaca ünlü eski bir futbolcu olduğunu şu sözlerle dile getirmişti:

"Geçen bir arkadaşım aradı ‘geleyim mi?’ dedi, 'gel' dedim. ‘Sercanların takımı iyi, oynayalım’ dedim. O da sağ olsun kırmadı, gelecek"

Bir dönem Bursaspor ve Galatasaray formaları giyen Sercan Yıldırım'ın “Abi çok merak ettim" demesi üzerine Ilıcalı, "Dünyanın en büyük futbolcuları arasında gösterilen bir oyuncu." dedi.

Mesut Özil iddiası

Bu açıklamanın ardından Mesut Özil'in yarışmaya katılacağı iddiaları gündeme gelmişti. Ancak gerçek tamamen farklı çıktı.

Dominik 10’u bekliyor

Acun Ilıcalı Survivor All Star'da yaptığı duyurusunda Ronaldinho'nun misafir edileceğini açıklayarak, "Ronaldinho'ya Survivor'a gel, ayak tenisi oynayalım dedim. Sağ olsun kırmadı. Yarın Dominik'te bizimle birlikte olacak." ifadelerini kullandı.

Sercan Yıldırım ve Ronaldinho Survivor’da kozlarını paylaşacak

Sercan Yıldırım ve Ronaldinho, Survivor 2024 All Star'da gösteri maçında yer alacaklar.

2010 yılında Bursaspor ile Süper Lig şampiyonluğu yaşayan Sercan Yıldırım’ın, şampiyonlar liginde Manchester United ile oynayacakları maçın tanıtım videosu, Ronaldinho’nun Survivor’a gelecek olması ile yeniden gündeme geldi.

Maç Spikerinin Sercan mı, Rooney mi? şeklinde Manchester United ile Bursaspor arasında, Old Trafford stadyumunda oynanacak olan maç tanıtımında yaptığı eşleşme, tüm Bursa ve Bursasporluların diline pelesenk olmuştu. Ama artık daha iyi ve güncel bir eşleşme var. O da şu: Sercan mı, Ronaldinho mu?