ANKARA (AA) - Aytemiz, yeni açtığı istasyonlarıyla birlikte 80 ilde 600'den fazla istasyonuyla hizmet veriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye genelinde 10 ikmal noktası ve 250 bin metreküplük depolama kapasitesi ile sektörün önde gelen markaları arasında yer alan Aytemiz'in istasyon sayısı 600'ü aştı.

Akaryakıt sektöründe memnuniyet yaratan hizmet ve ürünleri ile öne çıkan Aytemiz, bu yıl da yatırımlarını ve büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Son aylarda yaptığı yatırımlarla, bayi istasyon ağına kattığı 20 yeni istasyonla büyümesini sürdüren Aytemiz'in, bu yıl içerisinde istasyon sayısının 650'yi geçmesi bekleniyor. Büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu'da da ulaşılabilir lokasyonlara odaklanarak, sürücülerin seyahatleri boyunca tüm ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla karşılayabileceği noktalar oluşturuyor.

Ayrıca Togg'un satışlarının artmasıyla birlikte yükselen elektrikli şarj istasyonu talebine de karşılık veren Aytemiz, 2017'de akaryakıt sektöründe ilk kez başlattığı elektrikli şarj hizmetindeki yatırımlarını artırarak, hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunmayı amaçlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Aytemiz Yatırım Direktörü İbrahim Nadiroğlu, istasyon sayısının 600'ü geçmesinin Aytemiz'in sürdürülebilir büyüme stratejisinin bir parçası olduğunu belirterek, "Akaryakıt sektöründe pazar payı anlamında da konumumuzu güçlendirmek adına istasyon ağı yatırımlarımızı artırarak sürdürüyoruz. Böylece sadece şirketimize ve bayilerimize değil, ülkemize de ekonomi ve istihdam anlamında katkı sunmaya devam ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Aytemiz Satış Direktörü Tolga Parmaksız da, Aytemiz'in büyüme vizyonunun bir yansıması olarak 600'den fazla istasyona sahip olmanın mutluluğunu yaşadıklarını aktararak, şu ifadeleri kullandı:

"Aytemiz'in Motorcu Dostu İstasyon, Aytemiz Vaay mobil uygulaması, ON 7/24 Market konsepti, Eşarj hizmeti, Self Servis konsepti gibi pek çok diğer şaşırtan hizmetlerini en az bir kez deneyimlemiş müşterilerimizden, harika geri bildirimler alıyor ve her geçen gün sadık müşteri sayımızı artırıyoruz. Sayısı her geçen gün artan istasyonlarımız ve sektörde fark yaratan eğitimli personelimizle, genişleyen müşteri kitlemize daha fazla erişim sağlayıp hizmet ağımızı daha da güçlendiriyoruz. Her yeni istasyonumuzla erişim ağımızı genişletirken, ziyaretçilerimizin yakıt ihtiyaçlarının yanı sıra yolculuktaki diğer ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak çözümler sunmak için de ekiplerimizle çalışmaya devam ediyoruz."