2019 yılında hizmet vermeye başlayan Acroter Hotel, konuklarına sunduğu olanaklar ile Ege’de kalite seviyesini yükseltmiş durumda.

Datça’nın en ayrıcalıklı hoteli olarak gösterilen ve her geçen yıl kalitesini hızla arttıran Acroter Hotel, huzur odaklı bir tatil isteyenler için en doğru adres.

Denize sıfır sahili, 59 konforlu odası, 5150 metrekare geniş alanı, güvenli turizm sertifikası ve harika konumu ile deniz, kum ve güneş keyfinin doyasıya yaşandığı Acroter Hotel’de misafirler tatilin keyfini çıkarıyor.

Sanatçı ve oyuncularında uğrak noktası olan Acroter Hotel, bu zamana kadar; Yıldız Tilbe, Candan Erçetin, Zülfü Livaneli, Ayta Sözeri, Manuş Baba, Sıla Gençoğlu, Menderes Samancılar, Levent Yüksel, Sibel Can, Ata Demirer, Uğur Yücel ve Kenan Doğulu gibi ünlü isimlerin Datça'daki ilk tercihi oldu.

Bursalı iş insanı Nejat Çölek tarafından ülke turizmine kazandırılan Acroter Hotel, lokasyon olarak da oldukça cazip. Datça’ya girer girmez karşınıza çıkan Acroter Hotel, Marmaris’e 50, Bodrum’a 105 dakikalık mesafede bulunurken Yunan adalarına da oldukça yakın.